Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Будівельні суміші

В умовах стрімкого економічного зростання зростає і попит на житло. Споруджувані будівлі та житлові комплекси навколо - це сукупність сил, засобів і матеріалів, вкладених в них. Використання якісних матеріалів в свою чергу визначає якість будівництва. Сьогодні ринок будматеріалів пропонує своїм споживачам будь-які види продукції, в тому числі і сухі будівельні суміші.

Різні види будівельних сумішей стали ключовою ланкою імплементації новітніх технологій в сучасне будівництво. Тому наша компанія пропонує вам купити будівельні суміші для здійснення як внутрішніх, так і зовнішніх робіт з будівництва або обробці будівлі. Ми співпрацюємо виключно з перевіреними виробниками даної продукції. Як правило, під сухими будівельними сумішами маються на увазі цементні, шпаклювальні, клейові, штукатурні суміші, а також суміші для облаштування підлог, призначені для подальшого приготування безпосередньо перед застосуванням. Всі види сухих будівельних сумішей, які реалізуються нашою компанією, атестовані і супроводжуються відповідним епідеміологічним висновком. Для більш детального ознайомлення з нашою продукцією можна подивитися каталог із зазначеними в ньому товарами і вартістю.

Крім будівельних сумішей, в нашому магазині ви зможете вибрати і інші види продукції не менш важливі в обробці приміщень. Наприклад, для обробки санвузлів використовується плитка. Залежно від виду робіт потрібно вибирати і відповідний клей. клей для плитки характерний тим, що його хімічні і технічні параметри дозволяють його застосування в умовах підвищеної вологості. Крім того, існують і інші види клейових сумішей, які призначені для зовнішніх будівельно-ремонтних робіт. Для кладки майстри рекомендують використовувати клей для газоблоку і керамічних блоків. Такі суміші коштують трохи дорожче звичайних розчинів, проте їх переваги доведені часом. Якість зчеплення зазначених поверхонь знаходиться на висоті.

Для печей і камінів наші фахівці рекомендують вам вибирати сухі термостійкі суміші для облицювання камінів. Використовуючи подібні розчини, укладання керамограніта, керамічної плитки, натурального каменю і мармуру, пісковика і мозаїки більше не буде здаватися нездійсненним завданням. 

Як один з провідних лідерів українського ринку будматеріалів, наша компанія пропонує увазі своїх покупців і такий продукт як клей для пінопласту і мінеральної вати. Це суха суміш на цементно-вапняній основі, модифікована полімерними добавками, яка під впливом водного середовища утворює Клейно-шпаклювальну масу. Такий вид матеріалу користується особливим попитом у таких роботах, як утеплення і фіксація фасадів, зміцнення підстав.


Ще один вид продукції, що завойовує увагу споживачів - кольорові розчини кладок. Це досить молода технологічна розробка вітчизняних виробників, за допомогою якої ваше житло може прийняти абсолютно неповторний зовнішній вигляд. Наша компанія пропонує вам дуже багату палітру кольорів. Таким чином, наші клієнти можуть вибирати серед різноманіття відтінків саме той, який найкращим чином, на їхню думку, буде виглядати ідеально разом з основним облицювальним матеріалом.

Сьогодні особливим попитом користуються і такий вид оздоблювального матеріалу, як фасадні шпаклівки. Вони дозволяють не тільки ідеально вирівнювати поверхню зовнішніх стін, але і навпаки створювати запланований рельєф. Будь фасадний матеріал також легше укладається і скріплюється, якщо на основну поверхня була нанесена фасадна шпаклівка. У нашому магазині цей вид сухих сумішей представлений в декількох варіантах: гіпсова шпаклівка, фінішна шпаклівка і шпаклівка по дереву.

Завдяки своїм відмітним властивостям, підвищеним попитом у нас користуються декоративні штукатурки. Основними їх перевагами варто відзначити

  • пластичність;
  • універсальність;
  • спосіб нанесення: безшовний;
  • не вимагають особливого догляду;
  • кольорові елементи не вигоряють на сонці;
  • екологічні.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте не тільки якісні сухі будівельні суміші, а й кваліфіковані поради від компетентних фахівців, що працюють у нас. Співпрацюючи з передовими вітчизняними та зарубіжними виробниками сухих сумішей, ми зуміли заробити бездоганну репутацію для наших клієнтів.