Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Клінкерна бруківка

В допомогу ландшафтним дизайнерам, цілеспрямовано працюючих над створенням сучасної зовнішньої картини довколишніх до будівель територій, сьогодні на будівельному ринку набирає популярність клінкерна бруківка (цегла). Це клінкерний виріб нового покоління, які мають відмінні експлуатаційні характеристики і неперевершений зовнішній вигляд. Особливу популярність клінкерна бруківка заслужила за рахунок можливості її застосування навіть за складних кліматичних умов. Безумовним лідером на ринку України є бруківка Керамейя.
Наша компанія пропонує цей унікальний матеріал за найкращими в Києві та Львові цінам. Європейська якість і прийнятна вартість - ось головний наш принцип.

Як матеріал, призначений для мощення доріг, така бруківка є високотехнологічним обробним матеріалом, у виробництві якого використовуються виключно натуральні матеріали. Висока міцність клінкерної бруківки, як і її однорідна структура - надаються виробу в результаті випалу при дуже великих температурах (більше 1000°С) декількох особливих видів глини.

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КЛІНКЕРНОЇ БРУКІВКИ

Оскільки мощення доріг допускає, як правило, використання матеріалів з особливими властивостями, тротуарна клінкерна цегла визнана найкращим варіантом, оскільки їй властиві наступні характеристики:

  • високий рівень міцності і стійкості до великих механічних навантажень - іноді цей коефіцієнт дорівнює значенню міцності граніту;
  • вологостійкість і морозостійкість;
  • збереження структури, форми і відтінку у будь-яких експлуатаційних умовах;
  • зносостійкість і довговічність;
  • привабливий зовнішній вигляд.

РІЗНОВИДИ КЛІНКЕРНОЇ БРУКІВКИ І СФЕРИ ЇЇ ЗАСТОСУВАННЯ

Тротуарний клінкер може розрізнятися залежно від двох чинників: конфігурації і призначення. По конфігурації бруківка може бути:

  • універсальною;
  • спеціальною (бордюрною, газонною, у вигляді тротуарної мозаїки);
  • фасонною або нестандартної форми.

На сьогодні клінкерна бруківка найчастіше застосовується як матеріал для мощення доріг, пішохідних доріжок і тротуарів, довколишніх територій будівель соціального призначення, відкритих площ.

У нашому будівельному магазині цільовим споживачам запропонований широкий асортимент тротуарної бруківки найкращої європейської якості. Окрім привабливої ціни купівля цього матеріалу в нашій компанії має і ще одно важливу перевагу - надання нашими фахівцями повного спектру інформації і розрахунок кількості необхідного матеріалу.