Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Збірно-монолітне перекриття Теріва

Перекриття Теріва являють собою збірно-монолітні багаторебристі конструкції, складовими компонентами яких є несучі залізобетонні балки і пустотілі бетонні блоки, залиті тонким шаром бетонної суміші. По суті - це полегшене міжповерхове перекриття, визнане прекрасною альтернативою стандартним монолітним плитам перекриття.Перекриття Теріва являють собою збірно-монолітні багаторебристі конструкції

Особливості застосування перекриття Теріва

Збірно-монолітні перекриття Теріва відрізняються невеликою вагою і одночасно надійним результатом, за рахунок чого поліпшується якість і ефективність будівництва, як житлового, так і нежитлового. Такі конструкції призначені для:

  • монтажу міжповерхових перекриттів;
  • облаштування плоских покрівель.

Завдяки малій питомій вазі окремих елементів Терива в процесі будівництва відпадає необхідність використання дорогої опалубки і важкої будівельної техніки, що дозволяє істотно заощадити і час, і кошти забудовника. До того ж, заливати заздалегідь армуючий пояс також немає необхідності - він в'яжеться в один рівень зі збірно-монолітним перекриттям.

Переваги монолітних перекриттів Теріва

Вироби є продукцією виготовленої з використанням європейських технологій, що грунтуються на гіпервібропрессованіі. Завдяки цьому, перекриття Теріва, купити які вам також пропонує наша компанія, мають наступні переваги:

  • стійкістю до механічного впливу і впливу мікробіологічних факторів: цвілі і грибків;
  • мінімальними витратами часу і праці на установку за рахунок легкості компонентів і монтажу без застосування опалубки;
  • відмінними тепло- і звукоізоляційні показниками;
  • високим рівнем адгезії (зчеплення) з різними видами штукатурних сумішей і оздоблювальних складів;
  • високим порогом вогнестійкості - RE160 (60 хв).

З урахуванням всіх використовуваних матеріалів і трудових витрат ціна збірно-монолітних перекриттів Теріва на 15-20% нижче, в порівнянні з традиційним монолітним перекриттям. При цьому такі конструкції істотно полегшують реалізацію різних архітектурних проектів, які передбачають облаштування порізаних контурів і великої кількісті отворів.

Щоб замовити перекриття Теріва в нашому інтернет-магазині, вам достатньо заповнити онлайн-заявку на сайті компанії або зв'язатися з нашим менеджером. Завдяки тісній співпраці з виробником цієї категорії продукції, доставка замовлення здійснюється в максимально короткі терміни, що поряд з прийнятною ціною матеріалів і компонентів є ще одним плюсом на користь співпраці з нами.


Збірно-монолітні перекриття Теріва