Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Фасадні матеріали

Сучасний будівельний ринок пропонує споживачам величезний вибір різних матеріалів для облаштування фасадів. Проте фасад - це не лише "обличчя" будівлі, але і комплексна система, що забезпечує конструкції оптимальне тепло і звукоізоляцію, а в деяких випадках і пожежну безпеку. Таким чином, умовно фасадні матеріали можна розділити на дві групи:

  • теплоізоляційні;
  • обробні.

До першої групи відносять матеріали для утеплення фасадів (мінеральна, базальтова або шпаковая вата, пінополістирол або пінопласт) - в Києві вони в широкому асортименті і за найкращими цінами доступні в компанії "Моя Хата". Головними перевагами продукції, що реалізовується нами, є низька вартість при неперевершена якість будівельних матеріалів. Усі теплоізоляційні фасадні матеріали, що поставляються нами, відповідають міжнародним стандартам якості, екологічні і прості в монтажі.
Системи теплих фасадів, створені з вищеперелічених утеплювачів, завдяки своїм відмінним властивостям, здатні служити довгий час і витримувати не один десяток циклів зміни температурного режиму.


До другої групи входять матеріали для обробки фасадів будинку - це облицювальні вироби, призначені для облаштування зовнішнього вигляду будівель і конструкцій. До цієї категорії, як правило, відносять: облицювальну цеглу, клінкер, плитку з штучного/натурального каменю, керамограніт, декоративні штукатурки. Наша компанія також реалізує ці матеріали в широкому асортименті на найвигідніших умовах.
Як правило, вибір виробів залежить від призначення будівлі, вибраного і затвердженого дизайну, а також переваг самого власника. Не в останню чергу на вибір матеріалів для обробки фасаду впливають і передбачувані умови експлуатації.

Бажаючи задовольнити запити навіть найвимогливіших клієнтів, компанія "Моя Хата" перебуває в постійному пошуку нових рішень, оновлюючи і удосконалюючи існуючу концепцію співпраці з клієнтами. Ми гарантуємо нашим клієнтам високу якість будь-якої категорії будівельної продукції, що реалізовується нами. Купити необхідні фасадні матеріали - обробні або теплоізоляційні - можна безпосередньо із складу компанії або замовивши доставку безпосередньо до місця розташування будівельного об'єкту.