Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Стяжка підлоги

Стяжка підлогиСтяжка підлоги передбачає використання спеціальних розчинних сумішей з метою вирівнювання підлоги. Як основний матеріал використовуються особливі цементні суміші, що дають змогу ідеально приховати нерівності та різні дефекти основного покриття. Стяжка підлоги, ціна в Києві та Львові якої залежить від декількох факторів, є обов'язковим етапом в облаштуванні будь-якого приміщення.Основні параметри, яким повинні відповідати сучасні суміші для стяжки підлоги, це:

  • однорідність і однакова щільність по всій товщині стяжки;
  • виключення можливості появи відколів і тріщин;
  • стійкість при навантаженнях від 15 Мпа;
  • рівномірність підсумкової поверхні, як прямої, так і горизонтальної.

Як правило, ціна стяжки для підлоги в Києві та Львові різниться залежно від марки виробника і використовуваних у складі компонентів. Все ж сучасні виробники стяжок для підлоги, продукція яких у широкому асортименті доступна в нашому магазині, використовують у виготовленні цих сумішей цемент або гіпс, як сполучні елементи, мінеральні добавки і різні модифікатори. За допомогою останніх забезпечуються такі важливі властивості, як висока міцність і еластичність.


Крім того, реалізовані нами суміші для вирівнювання підлоги, ціна яких є найбільш прийнятною, забезпечують покриттю стійкість до можливої появи тріщин і усадки, стирання, довговічність і вологостійкість.


Для ідеального фінішного оздоблення підлоги використовуються самовирівнювальні суміші для підлоги.


СУМІШІ ДЛЯ СТЯЖКИ ПІДЛОГИ: ОПТИМАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ

Наша компанія реалізує високоякісні сухі суміші для стяжки підлоги за найкращою ціною. Якість матеріалів, які ми постачаємо, гарантована вітчизняними та європейськими виробниками, завдяки чому кінцевий результат - це не тільки міцна, але й високотехнологічна основа для фінішного підлогового покриття у вашому домі, офісі або промисловому приміщенні.


Таким чином, використовуючи наші сухі суміші для стяжок, поверхня вашої підлоги буде ідеально рівною. До того ж, цей матеріал дає змогу за потреби створювати ухил основної поверхні, а також дає можливість проведення систем підігріву підлоги та трубопроводів. Основою сухих сумішей цієї категорії служить гіпс або цемент.


Для того, щоб стяжка підлоги вийшла ідеальною, слід враховувати такі моменти, як її призначення, компонентний склад суміші, суворе дотримання інструкцій виробника. Кваліфіковану допомогу у виборі необхідної суміші для стяжки в конкретних випадках вам нададуть наші фахівці. А найкраще поєднання низьких цін і високої якості сумішей для стяжки підлоги є основним критерієм вибору для кожного нашого покупця!