Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Декоративна штукатурка

Декоративна штукатурка являє собою один з найбільш часто використовуваних декоративних покриттів для стін і стелі. Проте варто відзначити, що якість підсумкової роботи залежить не тільки від навичок майстра, який виконував роботу, а й від підготовки поверхонь і якості використовуваних матеріалів.


У деяких випадках, коли планується досягти особливого результату у вигляді якогось незвичайного малюнка, можуть бути використовуватися до декількох проміжних шарів декоративної штукатурки. Особливою популярністю у наших покупців користується мінеральна штукатурка, основою якої є мінеральні волокна. Такий матеріал забезпечує фінішного покриття відмінне зчеплення з основною поверхнею, відмінний зовнішній вигляд.


Інший вид декоративної штукатурки, що користується попитом у наших численних клієнтів - штукатурка короїд. Вона широко використовується як всередині, так і в зовнішній обробці будівель. Це практичний вид декорування, який дозволяє приховати можливі дефекти основного покриття, а також створити незвичайний і в той же час природний візуальний ефект.

Штукатурка «баранчик» - ще один тип орнаменту стін та інших поверхонь, який створюється за допомогою штукатурних сумішей. Такі суміші декоративної штукатурки, також як і штукатурка «короїд» містять більші частки. Ці види декоративних оздоблювальних матеріалів відносяться до так званих структурним штукатуркам.


Декоративна штукатурка, ціна якої може відрізнятися в залежності від типу суміші, використаних добавок, а також від виробника, є відмінним оздоблювальним матеріалом. Декоративні рельєфні покриття дають можливість майстрам експериментувати з малюнком, кольором, фактурою декоративного матеріалу. Такі покриття відмінно виглядають і на зовнішніх стінах будівель і конструкцій. Декоративні штукатурки купити в Києві та Львові для декорування різних покриттів ви можете у нас зі складу, при цьому ви отримаєте інструкції від високопрофесійних майстрів, які порадять вам необхідний тип матеріалу за прийнятною ціною від вітчизняних лідируючих виробників декоративної штукатурки.