Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Гідрофобізатори

Гідрофобізатори для фасадної цегли

Дуже часто на цегляних фасадах будівель проступають білясті нальоти - висоли. Вони погіршують естетику фасаду і з часом призводять до руйнування матеріалів, з яких було зведено конструкцію. Сольові нальоти з'являються внаслідок повторюваної кристалізації солей, що входять до складу будівельних розчинів. Адсорбційний процес активізується при негативних температурах. Якщо вчасно не вжити жодних заходів, у конструкціях починають утворюватися тріщини, фасади втрачають свій первісний вигляд, починається їх повільне руйнування. Найкращий спосіб запобігти цьому небажаному явищу - гідрофобізація фасадів із цегли.

Гідрофобізатор фото


Призначення і функції гідрофобізаторів

Гідрофобізатор для фасаду ефективний у забезпеченні захисту пористих поверхонь (цегляної кладки, штукатурки, природного каменю, бетону, мармуру, вапняку або гіпсу) від впливу води і хімічно агресивних речовин. В результаті обробки гідрофобним просоченням підвищується стійкість таких поверхонь до хімічної корозії, в мікроскопічні пори не проникає бруд або пил, при цьому ступінь паропроникності практично не змінюється. Ефект зберігається до 20-ти років.

Гідрофобізатори для цегли застосовуються для:

 • запобігання утворенню сольових нальотів на цегляній кладці;
 • захисту фасадів будівель від несприятливих погодних факторів;
 • реставрації старих архітектурних і культурних об'єктів, елементів декору та старовинної кладки;
 • збільшення міцності декоративним фасадним штукатуркам;
 • захисту цегляних і бетонних споруд житлового та промислового призначення від атмосферної корозії та техногенних чинників.

Склад гідрофобізувальних матеріалів, особливості застосування

Принцип дії гідрофобізатора для цегли полягає у створенні "мікросиліконового ефекту", зміні кута потрапляння вологи або заповненні пор зі збереженням високого ступеня паропроникності. Просочення можуть бути у вигляді:

 • розчинів силіконових мікроліпідів;
 • полімерних лаків - утворюють еластичний захисний шар на оброблюваній поверхні;
 • захисних фарб "дихаючого" типу: силікатні, водно-каучукові, піщано-цементні, органо-кремнієві - такі склади відрізняються
 • глибоким проникненням і зберігають оптимальний рівень паропроникності;
 • кремнійорганічних гідрофобізаторів - такі склади сприяють формуванню тонкої силіконової плівки, яка вирізняється тривалою та інтенсивною гідрофобною дією.
 • Після нанесення складів на фасад можна легко видалити сольові або жирові плями, а також інші види атмосферних забруднень.

Способи гідрофобізації фасадів

Гідрофобне просочення може наноситися на фасад двома способами: поверхневим і об'ємним. Поверхнева гідрофобізація передбачає нанесення складу безпосередньо на поверхню готового фасаду. У той час як об'ємний спосіб передбачає гідрофобізацію ще на етапі виготовлення того чи іншого будівельного матеріалу. Перший спосіб обробки гарантує збереження гідрофобних якостей протягом 10-15 років, а в разі об'ємної гідрофобізації захист фасаду забезпечується на весь експлуатаційний термін.

Особливості нанесення

Усі гідрофобізатори для фасаду наносяться на суху поверхню стін, в один або більше шарів. Температура на вулиці під час робіт має бути в межах +5 - +25°С. Першу обробку рекомендується проводити відразу ж після фінішного облицювання стін, а перед безпосереднім нанесенням просочення їхню поверхню обробити ґрунтовкою. Це необхідно для забезпечення хорошого зчеплення матеріалів з базовою поверхнею.

Для нанесення гідрофобного просочення на фасад використовується пензель або пульверизатор. Кожен необхідний шар наноситься дотримуючись інтервалу в одну годину. Важливо, щоб обробка такими складами проводилася по завершенню всіх оздоблювальних робіт. Це обґрунтується тим, що після набуття водовідштовхувальних якостей поверхня фасаду більше не може служити основою для нанесення інших декоративних покриттів або декоративних штукатурок.

За умови використання якісних гідрофобізаторів для облицювальної цегли, захист стін гарантується на термін 8-12 років. Однак оптимальною періодичністю обробки вважається 1 раз на 5-7 років.