Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Очисники фасаду

Очищувачі фасаду - це складні хімічні склади, в основу яких входять кислоти, що дають змогу ефективно видаляти висоли, залишки розчинів для кладки та декоративних розчинів, різні забруднення, які з'явилися внаслідок атмосферних опадів. Такі склади застосовуються для очищення бетонних, оштукатурених, цегляних і кам'яних поверхонь. Перевагою таких засобів є збереження зовнішнього вигляду базової поверхні та її первісної структури. 


Специфіка, форма випуску

Очисники фасадів мають такі форми випуску:

  • у вигляді рідини, розфасованої в пластикові ємності ємністю від 1 до 10 л;
  • у вигляді водорозчинних порошків, розфасованих у пакети або відра зі встановленою вагою.

Основна дія активних компонентів таких розчинів спрямована на видалення висолів на цеглі, бетонній або кам'яній поверхні, залишків розчинів для кладки, видалення цементного молока, висолів і забруднень з поверхонь, оброблених гідрофобізаторами.

Як вибрати очищувач для фасаду, способи застосування

Вибирати очищувач для фасаду слід з урахуванням хімічної природи наявних висолів і забруднень. Склад наноситься на "уражену" поверхню звичайним пензлем або валиком, при цьому після висихання в жодному разі не слід промивати водою. За наявності видимих продуктів реакції їх можна видалити за допомогою вологої ганчірки.

Стаття по темі: Висоли на цегляній кладці - явища, які не можна обходити увагою

Водночас слід зазначити, що обробка фасадів очисними засобами не є завершальним етапом усього очищувального процесу. По завершенню очищення цегляних, бетонних, кам'яних або плиткових поверхонь їх рекомендується додатково захистити шляхом нанесення гідрофодизаторів, що захищають фасад від впливу вологи та атмосферних опадів.

Де купити очищувач для фасаду в Києві

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент продукції за найвигіднішими цінами. Тому щоб купити очищувач для фасаду в Києві, вам не потрібно витрачати час на пошук - у нашому каталозі ви знайдете будь-який продукт, який вас цікавить. Ціна очищувача для фасадів залежить від типу складу, ємності та найменування виробника. Якість і безпека продукції гарантується. Переконайтеся у вигідності наших пропозицій, замовивши товар будь-яким зручним для вас способом. Оброблений таким чином фасад будинку збереже на довгий час свій первозданний вигляд, не вимагаючи додаткових капіталовкладень на ремонт і захист від зовнішніх факторів.