Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Термостійкі суміші

Щоб задовольнити запити сучасного ринку будматеріалів, наша компанія пропонує своїм клієнтам найкращі продукти. Сьогодні великий попит мають так звані вогнетривкі суміші для кладки печей і камінів.

Для більшої тепло-енергетичної ефективності в заміських будинках використовують печі, каміни. Проте для їх облицювання потрібно особливі матеріали, і це стосується не лише цегли або плитки, але і розчину для кладки печі з шамотної цегли. Їх головною відмінністю від звичайних сумішей є підвищена термостійкість. Єднальні компоненти, присутні в таких розчинах, схильні до дещо інших фізичних процесів і хімічних реакцій, в наслідок чого у них і підвищується рівень жаростійкості.

Як правило, жаростійкі кладочні суміші включають армуючі термостійкі волокна і вогнетривкі наповнювачі. Вони знайшли широке застосування в обштукатурюванні і ремонті печей, камінів, а також димарів. Згадані добавки, роблять розчин для кладки каміна міцнішим, еластичнішим і термостійким, оберігають кінцеву поверхню від розтріскування.


Приміром, клей для облицювання камінів, купити який ви можете у нас за вигідною ціною, має найкращі якості. Як правило, конструкції печей і камінів розраховані на високі температури, а значить і використовувані матеріали мають бути такими, що відповідають цим вимогам. Ні в якому разі наші фахівці не рекомендують використати так звані універсальні розчини. Для кожного виду ремонтно-обробних робіт, у тому числі і для камінів, необхідно використати тільки ті матеріали, які заявлені виробником.

Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте не лише високоякісний матеріал, але і кваліфіковані поради професіоналів. Вогнетривкі суміші для кладки, ремонту і облицювання печей і камінів, що реалізовується нами, а також інші термостійкі будівельні суміші являються, передусім, технологічними розробками нового промислового рівня. А якість, доведена часом, стала гарантією довгого терміну служби і високого професіоналізму наших партнерів.