Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Теплоізоляційні матеріали

Теплоізоляційні матеріали: види, специфіка виготовлення і застосування


Підтримання стабільної температури в будинку, особливо в холодну пору року - одна з переважних завдань, яку повинен вирішити власник житла, будь то будинок, котедж або квартира. Ще один фактор - забезпечення теплоеффектівності дому та максимальної економії в питанні фінансових витрат на паливо і електроенергію. Рішення завдання криється в утепленні житла. Для цього використовуються теплоізоляційні матеріали , що розрізняються по виду, специфіки виробництва і способу монтажу. Всі аспекти розглянуті нижче.

Різновиди матеріалів для утеплення

Головні вимоги до теплоізоляторів:

  • ефективна ізоляція заданого об'єкта;
  • низький рівень теплопровідності; негорючість;
  • екологічна безпека; простота в монтажі;
  • цінова доступність матеріалів.

Найбільш затребувані наступні матеріали для утеплення : скловата і кам'яна вата, полістирол і екструдований пінополістирол, відбиваюча теплоізоляція і поліефірний утеплювач.

Особливості матеріалів для теплоізоляції

Мінеральна (кам'яна) вата - продукт, одержуваний шляхом продувки базальтового розплаву і інших мінеральних компонентів через дрібні отвори. В результаті такої технології виробництва коефіцієнт теплопровідності цього матеріалу складає 0,039-0,045 Вт / м ° С, при цьому вона не горюча і має високий рівень звукопоглинання.

Екструдований пінополістирол - відрізняється високими параметрами міцності, низьким рівнем теплопровідності і гігроскопічності, нетоксичний і несприйнятливий до агресивних хімічних сполук.

Пінополістирол - це органічний утеплювач, коефіцієнт теплопровідності якого становить 0,015-0,030 Вт / м ° С. Він не втрачає своїх властивостей при контакті з водним середовищем, гігієнічний і екологічно безпечний, відрізняється доступною ціною.


Відбиваюча термоізоляція - являє собою особливу теплоізоляційну плівку, що дозволяє знизити тепловтрати будівлі за рахунок мінімізації теплового випромінювання поверхонь. Цей матеріал відмінно підходить для використання в приміщеннях лазень або саун, а також для ізоляції стелі та підлоги.

Поліефірний утеплювач - по типу схожий з мінеральною ватою, однак виконаний у вигляді мембрани, а головним компонентом такого матеріалу виступають органічні волокна. Переваги полягають у низькому ступені теплопровідності - 0,031 Вт / м ° С - і в безпеці монтажних робіт. Крім того, цей матеріал для утеплення гіпоалергенних і може бути використаний, як у тимчасових, так і в капітальних будівлях.Де купити?

Купити теплоізоляційні матеріали в Києві можна в нашій компанії. Простота замовлення через форму на сайті і швидкий розгляд заявки дозволять Вам заощадити час, а унікальні цінові пропозиції - Ваші кошти! Такий підхід до вирішення завдань клієнта став можливий завдяки наявності власних баз і відпрацьовану систему доставки матеріалів на об'єкт замовника. Ціна теплоізоляційних матеріалів розраховується залежно від типу обраних утеплювачів, замовленого обсягу і дальності доставки.