Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Пиломатеріали

Пиломатеріалами називається продукцію деревообробної промисловості, яка виготовляється з деревини зі встановленими розмірами і якістю. Пилопродукція має мінімум дві плоскі паралельні площини, що називають пластами. Купити брус для будівництва, ремонту і інших потреб можна різними шляхами. Проте самий кращий варіант - звернутися в компанію "Моя Хата" і за допомогою наших менеджерів зробити вибір того матеріалу, який потрібний.
Завдання вибору полягає в тому, щоб вибрати якісний матеріал, а для цього потрібно знати критерії визначення якості дошки або іншого матеріалу. Якщо купити пиломатеріали низької якості, то наслідки можуть проявитися відразу або через деякий час, що спричинить додаткові витрати на ремонтні роботи або повну переробку готового об'єкту.

До критеріїв відносять:

  • якість розпилювання - якісно розпиляна дошка позбавлена вибоїн або сколів.
  • наявність сучків знижує цілісність і однорідність матеріалу, що негативно позначається на його експлуатаційних характеристиках.
  • тріщини також є небажаним дефектом, оскільки також мають безпосередній вплив на якість пиломатеріалів.
  • такий дефект, як викривлення дошки, є спотворенням перерізу пиломатеріалу упоперек.
  • гвинтоподібна форма прямої дошки необрізної

Перш ніж купити пиломатеріали, окрім вказаних вище дефектів, варто дізнатися, яким чином розпиляний матеріал, оскільки від цього також залежать експлуатаційні характеристики.

  • Торцевий або поперечний розріз йде перпендикулярно відносно осі ствола і волокон, утворюючи торцевий зріз.
  • Розріз, що йде через серцевину уздовж ствола, носить назву радіального.
  • Тангенціальний під назвою також робиться уздовж ствола, але при цьому не торкається серцевини.


НИЗЬКІ ЦІНИ В КИЄВІ - ВИСОКА ЯКІСТЬ!

Можна купити пиломатеріали таких видів : кругляк або пиломатеріали - це колоди. Колода, яка один раз пропущена через пилораму і має плоскі подовжні зрізи з двох сторін, називається лафетом.

Після розпилювання лафета отримують обрізний матеріал, що ділиться на дошку обрізну, дрібну брусок і брус.

До строганого погонажу, який може бути сухим або з природною вологістю, відносять дошку статеву, обшивальну (звичайну вагонку або євровагонку), фальцювання і різні погонажні вироби (лиштва, плінтус, штапік та ін.).

Клеєні вироби - це вироби коли з тонших частин роблять більші, наприклад клеєний брус.

Кожен вид лісоматеріалу йде на певний вид будівництва. Для зведення будинку правильним рішенням буде купити пиломатеріали такого типу: брус як цілісний, так і клеєний; лафет; оциліндровану колоду. "Горбиль"- рівна площина з одного боку і горб з іншої - такий матеріал йде на допоміжні потреби. Різьблені вироби добре виходять з центральних дощок. Бічні дошки відрізняються більш високими якостями і можуть застосовуватися у будь-якій сфері.
Тонкі і плоскі дошки за стандартом називають обшивальними дошками, але в побуті частіше використовується назва "вагонка". Використовуються для декоративної обробки стін.

Щоб визначити якість матеріалу обріза, варто звернути увагу на наявність обзола. Критерії, якими варто керуватися, щоб купити пиломатеріали високої якості - відсутність обзола і 10% обзольного матеріалу. Тобто на 100 дощок доводиться 10 дощок з прорізами на кромках, при товщині дошки в 50 мм глибина прорізу не перевищує 5 мм.

Наслідування простих рекомендацій за визначенням якості деревини, можнакупити пиломатеріали нормальної якості за відповідною ціною.