Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Щебінь

Щебінь - це універсальний матеріал, який повсюдно використовується в будівництві. Своє застосування знаходять, мабуть, всі різновиди цього будівельного матеріалу - вапняний, гравійний і звичайно гранітний.

Гранітний щебінь - матеріал нерудної типу і найчастіше продаж гранітного щебеню найбільш затребувана, оскільки широко використовується він як заповнювач при формуванні бетону. Отримують його шляхом дроблення природного граніту, а до цього монолітні гранітні скелі підривають. Безпосередньо після дроблення, щебінь просівають, для подальшого поділу на фракції.

Надалі від отриманої форми зерен, а якщо бути більш точними, за процентним співвідношенням зерен пластинчастої та голчастої форми, гранітний щебінь вельми умовно ділять на чотири класи - звичайний, кубовидний, покращений та обкатаний.

Гранітний щебінь, саме кубовидної форми, вважається найбільш міцним і дає кращу утрамбовку. Одним з найцінніших його показників вважається висока міцність, крім цього він досить простий в обробці, володіє прекрасними показниками міцності, водопоглинання і морозостійкості.

У компанії «Моя Хата» ви зможете купити щебінь саме такої якості і за привабливими цінами.

Найдрібніша фракція-відсів - в основному використовується для обробки декору, як матеріал для відсипання спортивних майданчиків та робіт по ландшафту на присадибній ділянці. Також дрібний щебінь фракції використовуються у виробництві залізобетонних конструкції.

Наша компанія пропонує Вам купити щебінь, цемент з доставкою, а також придбати відсів, за найбільш прийнятними цінами. Доставка щебеню Київ буде проведена в найкоротші терміни, і дозволить Вам дотримуватися графіка робіт.

Покупка продукції компанії «Моя Хата» - Ваш бездоганний вибір і міцна основа нашої плідної співпраці.