Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Будівельна хімія

Будівельна хімія: що це таке, навіщо потрібна і як використовується в сучасному будівництві?

Будівельна хімія - це група товарів, виробництво яких засновано на використанні спеціалізованих засобів і речовин для поліпшення базових якостей основних будівельних матеріалів. У цю категорію включені всілякі пропитки, грунтовки , клейові засоби, розчинники, фарби гідрофобізатори і очисники фасаду .

Різновиди хімічних засобів

Хімічні засоби для будівництва, як правило, відрізняються не тільки по складу, але і по призначенню. Асортимент включає:


 • гідроізоляційні матеріали для гідрофобізації стін на полімерній або цементній основі;
 • герметики для обробки так званих деформаційних швів і водонепроникні еластичні стрічки;
 • засоби для зміцнення ослаблених основ і цегляних кладок, бетонних і залізобетонних конструкцій;
 • вирівнюючі суміші: шпаклівки, грунтовки, полімерні засоби для вирівнювання і влаштування стяжок для підлоги ;
 • клейові та затирочні засоби для облицювальних робіт ;
 • декоративні штукатурки на полімерній або мінеральній основі;
 • добавки для бетону: пластифікуючі, противоморозні, що ущільнюють, поліпшують еластичність.

У сучасному будівництві використання будівельної хімії необхідно з кількох причин: для поліпшення якості монтажних робіт, продовження терміну експлуатації фінальної конструкції, зміцнення конструктивних елементів будівлі.

Особливості застосування

Будівельна хімія необхідна на всіх етапах обробно-монтажних робіт, як усередині, так і зовні приміщень. Тому наш інтернет-магазин пропонує широку гаму продукції, умовно підрозділену на наступні категорії:

 • гідрофобізатори - це засоби на акриловій або кремнійорганічній основі, призначені для захисту різних поверхонь від впливу вологи шляхом створення мікроскопічної водовідштовхувальним мембрани;
 • грунтовки - представляють собою емульсійні засоби, що наносяться в якості стартового шару перед фарбуванням базової поверхні з метою забезпечення міцного зчеплення з лакофарбовим покриттям;
 • фарби - це пігментовані засоби, використовувані для нанесення на фінішну поверхню з метою забезпечення привабливого зовнішнього вигляду і захисту від впливу зовнішніх факторів;
 • очисники фасаду - це багатокомпонентні кислотні засоби, використовувані для видалення висолів та інших забруднень з мінеральних поверхонь: бетону, штукатурки, керамічної цегли, натурального і штучного каменю.

Де можна купити?

Головне завдання будівельної хімії - повноцінний захист оброблюваних поверхонь і максимальне спрощення будівельних, монтажних та оздоблювальних робіт. Також важливо правильно вибрати необхідні засоби. У цьому вам допоможуть фахівці нашої компанії, а широкий спектр доступних матеріалів, як і їх приваблива ціна визначить правильність зробленої покупки. Ми гарантуємо відмінну якість пропонованих нами хімічних добавок і сумішей, так як компанією налагоджені партнерські відносини з виробниками будівельної хімії світового рівня.