Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Суміші для підлоги

Головними вимогами до основи покриття для підлоги залишаються ідеальна поверхня, висока міцність і довговічність. Найбільш популярним матеріалом, використовуваним з метою забезпечення цих характеристик, є сухі суміші для підлоги. Їх, як правило, розчином заливають на заздалегідь підготовлену, очищену і вирівняну підоснову.

У нашому магазині клієнтам запропонований багатий спектр сухих сумішей для облаштування підлог, зроблених з використанням новітніх технологій. Завдяки оптимальному підбору складених компонентів сухі суміші для підлоги забезпечують основі такі важливі характеристики, як:

  • однорідність розподілу маси розчину;
  • високий рівень міцності;
  • високий коефіцієнт зчеплення з основою;
  • рухливість розчину;
  • здатність самовирівнюватись і еластичність.

У основу складу сухих сумішей для підлоги входять звичайний цемент або гіпс, що виконує роль єднального компонента. Додатково в сумішах є присутні мінеральні наповнювачі, що армують волокна і різні модифікуючі добавки.


СУМІШІ ДЛЯ ОБЛАШТУВАННЯ ПІДЛОГ : ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ЯКІСНИХ МАТЕРІАЛІВ

Наша компанія реалізує сухі суміші для облаштування підлог на найвигідніших умовах. Тому кожному нашому клієнтові доступна не лише якісна продукція за найкращою ціною, але і консультація кваліфікованого фахівця, який завжди допоможе вам визначитися з вибором незалежно від складності заявлених параметрів.

Так, головними перевагами сумішей, що реалізовуються нами, для облаштування підлоги є:

  • можливість використання як усередині, так і зовні будівлі;
  • стійкість до механічного зносу і появи тріщин;
  • морозостійкість і вологостійкість;
  • екологічність фінішного складу;
  • відмінні тепло- і звукоізоляційні якості.

Також однією з переваг сухих сумішей для підлоги перед іншими вирівнюючими і армуючими складами є їх універсальність. Вони оптимально підходять для використання в процесі покриття комунікаційних систем, в створенні необхідних ухилів і систем "Тепла підлога".

ВИБІР СУМІШЕЙ ДЛЯ ОБЛАШТУВАННЯ ПІДЛОГ. ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ І ПАРАМЕТРИ

Щоб не помилитися і вибрати суміш для підлоги найбільш відповідну для ваших індивідуальних умов, зверніться до наших професіоналів! Передусім, слід звернути увагу на різноманітність марок, що ми хочемо Вам запропонувати. Вони поділяються на суміші для стяжки підлоги та наливні підлоги. Тут Ви точно знайдете потрібний Вам склад, властивості якого якнайкраще проявляться на певному типі основи.

Наступний критерій вибору - це товщина шару за один прохід. Вона, як правило, може варіюватись в досить широкому діапазоні. Важливе значення приділяється також порогу міцності і стійкості до деформаційних навантажень. Тут слід зазначити, що сухі суміші для підлог на основі гіпсу набирають міцність швидше, ніж зразки на цементній основі.

Придбаючи суміші для облаштування підлог в нашому магазині будьте впевнені у неперевершеній якості наших товарів. Ми дорожимо комфортом і безпекою наших клієнтів, тому пропонуємо продукцію виключно від провідних виробників, що зарекомендували себе з найкращого боку.