Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Цементні штукатруки

Будь-який ремонт, косметичний або капітальний, припускає використання сухих штукатурок для внутрішніх і зовнішніх робіт для вирівнювання та нівелювання різних поверхонь. Крім того цей матеріал відмінно підходить для закладення тріщин або щілин. Оштукатурена стіна найбільш стійка до механічних впливів, до такої поверхні легше кріпити необхідні в побуті об'єкти.


Як правило, основою штукатурки служать гіпсові або цементні суміші, а добавки являють собою різні сполучні речовини. Суха штукатурка зазвичай упакована в стандартні герметичні пакети. Так вона може бути транспортована або зберігатися без втрати своїх властивостей. У нас ви можете купити абсолютно всі види штукатурних сумішей від провідних вітчизняних виробників.

Цементна штукатурка являє собою суху будівельну суміш, основним в'язким елементом якого служить цемент. У правильних співвідношеннях наповнювача (піску) така штукатурка забезпечує високий рівень згладжування і чи навіть повного усунення негативних впливів, пов'язаних з процесами стиснення і розширення основного покриття. В наших магазинах ви знайдете тільки найякісніші штукатурні суміші, в яких використовується пісок різних фракцій. Завдяки цьому розчин формує більш щільну структуру, нівелюється напруга поверхні, а також зменшується ймовірність появи тріщин.

Варіацією цементної штукатурної суміші є гіпсова штукатурка. У ній сполучною елементом виступають гіпсові добавки. Перевага гіпсових штукатурних сумішей - це швидкий час схоплювання і висихання, в порівнянні зі звичайною цементною штукатуркою, на основі гіпсу твердне протягом все лише декількох годин.