Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Кольорові кладочні суміші

Окреме місце на сучасному ринку будматеріалів сьогодні приділяється кольоровим кладочним розчинам. Оскільки облицювальна цегла і цегляна кладка фасадів будівель вимагає особливої акуратності в роботі, кольорові розчини для кладки дозволяють їх використання в промислових масштабах.

Наша компанія є однією з перших, хто вивела на український будівельний ринок абсолютно новий продукт - кольорові суміші для кладки облицювальної і клінкерної цегли. Перевагами сумішей є:

  • мінімальний час висихання;
  • можливість самостійного вибору кольору і насиченості розчину;
  • відсутність так званих "висолів" на поверхні розчину;
  • порівняно невисока вартість.


Увагу цільових користувачів кольорові суміші для лицьової кладки завоювали завдяки особливим характеристикам. Наприклад, після висихання такі кольорові суміші через підвищений рівень міцності здатні захищати упродовж довгого часу облицювання від різних ушкоджень. Крім того, професійно оброблені шви виглядають акуратно і нівелюють можливі дефекти поверхні.

Якщо Вас зацікавив кольоровий розчин кладки, купити його Ви зможете у нас. Уся наша продукція сертифікована і підтримує знак якості. Також варто відмітити, що кольорові суміші, призначені для лицьової кладки, робляться з екологічних матеріалів, мають високий коефіцієнт зчеплення з основною поверхнею і в процесі експлуатації практично не вицвітають.


Просунувши на ринок новий, але вже затребуваний продукт, наша компанія зайняла одну з перших позицій в рейтингу компаній-дистриб'юторів кольорових сумішей для кладки облицювальних матеріалів. Наші покупці, у свою чергу, віддають перевагу тільки якісній і безпечній продукції.