Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Cтінові та кладочні матеріали

Для зведення стін, будматеріали повинні мати необхідні показники міцності, стійкості, вогнестійкості та ін. Тип майбутніх конструктивних елементів і будматеріалів обов'язково прописується в проектній документації.

ПРИ ЗВЕДЕННІ СТІН ІНДИВІДУАЛЬНИХ ВОЛОДІНЬ СЬОГОДНІ ДУЖЕ ЧАСТО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ НАСТУПНІ ЕЛЕМЕНТИ БУДІНДУСТРІЇ :

  • газоблоки;
  • керамічні блоки;
  • подвійна цегла 2nf;
  • рядова цегла;
  • силікатна цегла;
  • піноблоки;
  • клінкерна цегла;
  • шлакоблоки.
  • і багато інших супутніх матеріалів, без яких неможливо звести стіни майбутнього будинку


Для виготовлення газоблоків використовується суміш цементу, вапна і води з алюмінієвим порошком. В результаті хімічних реакцій виходить штучний камінь з дрібнопористою структурою. Застосовувати такі камені можна в несучих стінах і зовнішніх стінах, завтовшки більше 200 мм. Зовнішні газобетонні стіни необхідно захищати від вологи.

Керамічний блок є штучним матеріалом, використовуваним при кладці стін, перегородок або перекриттів. За розміром він у декілька разів більше звичайної цегли і має ряд чудових характеристик. Керамічні камені Braer, приміром, можуть експлуатуватися понад 140 років, без втрати своїх якостей. При цьому самі блоки абсолютно нешкідливі для здоров'я людини, оскільки виготовлені з чистих натуральних інгредієнтів.

Подвійна керамічна цегла 2nf має розміри 250х120х138 мм, що перевищує параметри звичайної цегли і дозволяє підвищити продуктивність операцій укладань. Пориста структура цього матеріалу дає можливість зменшити витрату цементу і поліпшити теплоізоляційні властивості конструкції, що зводиться.

Рядова керамічна цегла застосовується для фасадної кладки із застосуванням обштукатурювання із зовнішнього боку. Вона морозостійка, міцна, має велику щільність і добре поглинає шум. Сировинним компонентом для виготовлення служить глина (екологічно чистий матеріал). Розміри одинарної цегли - 250/120/65 мм. Рядова цегла буває повнотілою (міцнішою) і порожнистою.

Силікатна цегла містить кварцевий пісок, вапно і добавки. За такими показниками як міцність, морозостійкість і економічність він значно перевершує керамічних побратимів. Звукоізоляційні характеристики у неї також вище.

Пінобетонні блоки є штучними каменями, здатними плавати у воді. Вони складаються з суміші цементу з водою, піском і піноутворювачу. Пінобетон має прекрасні характеристики по міцності, водонепроникності, холодостійкості і запобігає появі тріщин. Стіни з таких блоків дихають аналогічно дерев'яним конструкціям, але відрізняються стійкістю до гниття і горіння.

Під облицювальною цеглою мається на увазі матеріал, що виконує декоративні функції по оформленню фасадів будівель і облагороджуванню прилеглої місцевості. Велику популярність для облаштування ландшафтного дизайну отримала клінкерна цегла, яка відрізняється відмінною міцністю, довговічністю і надійністю. Її роблять з особливих сортів глини при високих температурах, що гарантує відсутність порожнеч в кінцевому продукті.

Шлакоблоки, отримувані методом вібропресування розчину бетону і паливного шлаку в заготівлі, популярні майже також як і звичайна цегла. Їх застосовують як в приватному будівництві, так і при зведенні промислових об'єктів. Достоїнствами шлакоблоків є низька вартість самого матеріалу, простота кладки, мале споживання розчину. При цьому стіни виходять міцними, довговічними і дешевими.