Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Бруківка і тротуарна плитка

Створення ландшафтних композицій, так само як і необхідність функціонального облаштування дорожніх і тротуарних покриттів передбачає використання тротуарної плитки або бруківки. Подібні вироби відмінно справляються з механічними навантаженнями, непідвладні несприятливим погодним умовам і здатні служити довгий час без необхідності проведення ремонту або їх заміни.Саме міцністю, практичністю і привабливим зовнішнім виглядом характеризується тротуарна плитка. Купити в Києві ці вироби за найприйнятнішими цінами можна в нашому будівельному магазині. Наша компанія реалізує тротуарну плитку і бруківку найвищої якості і в багатому асортименті, завдяки чому наша продукція здатна задовольняти навіть найнестандартніші запити клієнтів, що стосуються не тільки геометричної форми виробів, а й їхніх технічних параметрів і кольорової палітри.

Клінкерна бруківка також користується популярністю в мощенні доріг, алей і тротуарів. Рівномірне забарвлення і однорідна структура бруківки забезпечує простоту в процесі її укладання і можливість створення неповторних візерунків. Крім того, серед переважних характеристик клінкерної бруківки відзначено ідеальну геометрію поверхні, широку гаму відтінків і привабливу вартість цих виробів, в ідеальному співвідношенні з високою якістю. Ціна на бруківку складається, таким чином, залежно від обсягу, типу й особливих характеристик продукту.

Багатий асортимент, а також неперевершена якість тротуарної плитки та бруківки визначає вигідність її придбання в нашій компанії. Завдяки взаємовигідній стратегії роботи з клієнтами, гнучкій ціновій політиці та численним можливостям поставок, купівля цих виробів більше не здається нездійсненним завданням, а є звичайною естетико-технічною необхідністю.