Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

6 приголомшливих стилів в інтер'єрі, актуальних сьогодні

6 приголомшливих стилів в інтер'єрі, актуальних сьогодні
Окружающая человека обстановка является ключевым моментом, влияющим на его настроение и трудовую производительность. Это касается и улицы, и в особенности – дома. Поэтому к оформлению жилого пространства следует подходить с предельным вниманием, придерживаясь определенного интерьерного стиля. Это позволит создать красивый и интересный дизайн, не нагромождая его лишними элементами.

Предмети, речі та кольори, що оточують людину є ключовим фактором, що впливають на її настрій і продуктивність праці. Це стосується і вулиці та, особливо, особистого помешкання. Тому до оформлення житла слід підходити з увагою, дотримуючись певного інтер'єрного стилю. Це дозволить створити красивий і цікавий дизайн, не нагромаджуючи його зайвими елементами.

Стиль інтер'єру має на увазі підбір і об'єднання в одно ціле окремих елементів обробки, меблів і декору, які належать певним дизайнерським напрямам. Тому наслідування якому-небудь інтер'єрному стилю ототожнює дизайнерські і функціональні переваги власника будинку, одночасно створюючи потрібний рівень комфорту всередині приміщень. На сьогодні відома безліч стилів інтер'єру : модерн, класичний, готичний, етнічний, еклектика та ін.
При цьому усі залишаються актуальними: головний принцип оформлення нового інтер'єру - максимальний комфорт домочадців і задоволення їх естетичних смаків.

Отже, Вашій увазі представлені описи найбільш відомих інтер'єрних стилів, застосування яких на практиці дозволить перетворити ваш будинок або квартиру на користь Ваших же переваг відносно технічного оснащення, колірної палітри і меблювання.

Основні стилі в дизайні інтер'єру і як їх розпізнати

  1. 1 Античний стиль.

  2. Цей стиль зародився ще в Древній Греції, а свою величність придбав завдяки римлянам - їх прагнення до естетики відоме, як ідеальне. У сучасному інтер'єрі антика передбачає задіювання великої площі, оскільки відтворення окремих її елементів неможливе без наявності достатнього простору - це колони, великі карнизи, декоративна ліпнина і барельєфи.
    Основний акцент ставиться на планування житлового простору: інтер'єр в античному стилі передбачає облаштування (можливо знадобиться перепланування) прямокутного приміщення в центрі квартири або будинку. Інші кімнати мають бути розташовані по його периметру. Дверні отвори, як правило, обробляються венеціанською штукатуркою або плиткою з штучного каменю, при цьому поверхня стін залишається природною, можливий декор за допомогою легкого розпису або "постареної" штукатурки.

    Дизайн інтер'єру в античному стилі

    Характерним для інтер'єру в античному стилі являється кесонна стеля, увінчана складним барельєфом, і підлога, оформлена мозаїчною плиткою або паркетом. Колірна палітра включає теплі тони: жовтий, зелений, світло-коричневий або бежевий. Також можуть бути використаний червоний, синій і чорний колір. Строгий антураж здатні різноманітити килими з античними орнаментами. А розсіяне світло забезпечать вбудовані світильники в асоціації з прихованим підсвічуванням.

    Інтер'єр в античному стилі

    Меблі для античного інтер'єру повинні відповідати цьому напряму - її відмітними якостями мають бути простота форм і дизайну, відсутність різких тонів. Якнайкраще підійдуть меблі, прикрашені позолотою, різьбленням, вставками з коштовних каменів або набірною мозаїкою. Також інтер'єр в стилі антик повинен включати такі елементи, як: колони, арки, ротонди, декоративні вироби у вигляді скульптур, бронзових свічників, керамічних ваз і гобеленів.
    Будь-яке приміщення, оформлене в античному стилі, ефектно виглядатиме у будь-якому ракурсі - це може як звичайна квартира, так і елітний заміський будинок.

    Інтер'єр в античному стилі

  3. 2 Класичний стиль

  4. Він виник на початку XVII століття, за більш ніж трьохвікову історію цей стиль інтер'єру зміг об'єднати декілька напрямів в оформленні будинку : грецький, барокко, рококо, готичний, давньоримський, ренесанс і прованс. Тому, облаштовувавши інтер'єр в класичному стилі, слід враховувати ключові моменти того напряму, який було вибрано. Головною відмінністю цього стилю є акцент на антикварні предмети і відсутність дешевих речей. Дорогим має бути все: обробка, меблі, предмети декору, посуд, прикраси і навіть книги!

    Класичний стиль в інтер'єрі

    У класичному інтер'єрі обов'язково має бути присутньою натуральна деревина - це стосується як меблів, так і підлогового покриття. Перевага віддається дорогим породам дерева і їх комбінації. Великі вікна краще всього закрити важкими завісами, не зайвою буде оксамитова драпіровка стриманих кольорів. Головна мета облаштування інтер'єру в класичному стилі - досягнення максимального спокою усередині маленького світу, створеного по кращих традиціях середньовічної цивілізації.


  5. 3 Етнічний стиль

  6. Особливістю цього стилю є відтворення в інтер'єрі удома певної обстановки, національного колориту конкретного народу. Інтер'єр в етнічному стилі, залежно від традицій вибраної нації, може бути виражений елементами декору на предметах повсякденного ужитку, меблям і текстильним оформленням. Найбільш відомими напрямами етнічного интерьерного стилю є: африканський, китайський, японський, єгипетський і мексиканський.

    Африканський стиль в інтер'єрі

    Дизайн інтер'єру в арабському стилі


    Проте все залежить від переваг самого власника житла - приміром, в нашій країні етнічний стиль в інтер'єрі може бути виражений чисто пофарбованими або обробленими декоративною штукатуркою стінами, традиційними меблями з дерева, вручну витканими килимами і з любов'ю вишитими завісами. Іншими словами, для кожної країни, народу і національності властиві особливі елементи, використання яких і обумовлює створення красивого, індивідуального интерьерного дизайну.
    Так, японському стилю властивий мінімалізм, індійському - загадковість, англійському - стриманість і одночасно розкіш. Головний принцип етнічного интерьерного стилю полягає в наданні житлам колориту певної національності і використанні її традиційних елементів декору.

    Марокканський стиль в інтер'єрі

    Турецький стиль в інтер'єрі

  7. 4 Колоніальний стиль

  8. Цей стиль об'єднує два найважливіші компоненти дизайнерської майстерності : європейські комфорт, стриманість і східну екзотику. Головний принцип в створенні колоніального стилю в інтер'єрі - свобода у використанні самих різних речей і предметів декору, а також повноцінного використання простору кімнати, без яких-небудь обмежень по розставлянню деталей.
    Так, колоніальний інтер'єрний стиль можна ефектно виразити за допомогою ясно забарвлених стін, теплих бамбукових або джутових шпалер, декоративних конструкцій з гіпсокартону.

    Колоніальний стиль в інтер'єрі

    Принцип відсутності яких-небудь стандартів дозволяє використати колоніальний стиль в інтер'єрі практично будь-якого приміщення - кухні, спальні або вітальні. Ефектно виглядатиме яскрава стеля, стримані по колірному забарвленню стіни і підлога, покрита паркетною дошкою, що імітує світле дерево, або керамічною плиткою у вигляді огрубленого каменю. Правильно розставити акценти допоможуть пухнасті килими і доріжки з квітковими орнаментами, а також меблі, стилізовані під саморобну і оформлені за допомогою нестандартних прийомів.

    Інтер'єр в колоніальному стилі

    Колірна палітра повинна включати відтінки шоколадного, золотого, оливкового, теракотового, синього і жовтого кольорів. Перевага також віддається предметам, виготовленим вручну і оформленим природними матеріалами, - люстрам і торшерам, покритим бамбуком, постареною шкірою або традиційним текстилем, статуеткам екзотичних птахів і тварин, подушкам, розписаним золотими нитками. Закінчити оформлення інтер'єру в колоніальному стилі дозволить велика кількість кімнатних рослин, переважно екзотичних.
    До підсумку атмосфера в кімнаті стане романтичною, невимушеною і частково таємничою.

  9. 5 Сучасний стиль

  10. Цей стиль в інтер'єрі об'єднує собою відразу декілька дизайнерських напрямів: кантрі, арт-деко, шале, модернізм, поп-арт, хай-тек, постмодернізм і мінімалізм. Оформлення інтер'єру в сучасному стилі - справжній виклик для дизайнерів, оскільки досить важко правильно підібрати контраст між вказаними вище напрямами і створити необхідний настрій.


    Цей стиль якнайкраще передає ритм сучасного життя, тим самим вирішуючи питання мінімалізму і функціональності інтер'єру - в нім переважають прямі лінії, контрастні колірні відтінки і насиченість світла. Таким чином, сучасний стиль в інтер'єрі є гарантією, легкості, комфорту і мобільності дизайну, адже усі компоненти оформлення можна легко міняти, оновлюючи їх відповідно до модних тенденцій певного проміжку часу.

    Сучасний стиль в інтер'єрі

  11. 6 Еклектика (змішаний стиль)

  12. Відмінною рисою цього стилю в інтер'єрі є об'єднання традиційних прийомів і елементів, властивих різним по своїх традиціях і релігії народам. Так стиль еклектики видимий в дизайні, виконаному з урахуванням різних напрямів в оформленні інтер'єру і часових проміжків. Це ідеальне рішення для будинку, в якому живуть декілька поколінь.
    Проте не слід забувати про головний принцип змішаного стилю - незалежно від вибраних напрямів, інтер'єр ансамблю має бути одно цілим, тобто має бути єднальний елемент. Це може єдиний архітектурний напрям або колірне рішення. Важливо, щоб кінцевий результат задовольняв смаки і переваги домочадців, незалежно від їх віку, світогляду і традицій.


    Еклектика - змішаний стиль в інтер'єрі
    Еклектика - змішаний стиль в інтер'єрі

    Сьогодні наявність безлічі дизайнерських рішень дозволяє утілювати в життя найсміливіші задумки. Навіть маленька по габаритах квартира зможе передати потрібну атмосферу і комфорт, якщо до її оформлення підійти професійно. Тому правильний вибір інтер'єрного стилю - гарантія гарного настрою, наслідування модних тенденцій і естетичного задоволення господаря житла. І нехай усі похмурі фарби залишаться за вікном!