Бітумна черепиця

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

Тип

bitum_1.jpgБітумна черепиця відноситься до категорії «м'яких» покрівель і являє собою плоскі, гнучкі листи невеликих розмірів на основі скловолокна. З метою створення більш різноманітного зовнішнього дизайну плитки бітумної черепиці виробляються в різній формі - прямокутній, шестикутній або хвилеподібній. Вибір матеріалу за кольором, характеристиками і найменуванням виробника залежить від індивідуальних переваг і функціональних запитів замовника. У нашому інтернет магазині будматеріалів представлений широкий асортимент гнучких покрівельних матеріалів від провідних вітчизняних та зарубіжних виробників, тому вибрати і купити бітумну черепицю в Києві чи Львові за найкращими цінами можливо! Детальна інформація про кожний продукт та вигідні умови доставки, так само як і висока якість всіх представлених категорій товарів - головні пріоритети співпраці з нашою компанією.

ОСОБЛИВОСТІ ВИРОБНИЦТВА БІТУМНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Бітумна черепиця виробляється на основі природного бітуму і модифікованого бітумного компаунда. Завдяки ідеальному співвідношенню цих компонентів м'яка покрівля не схильна до гниття і надійно захищена від змінних погодно-атмосферних явищ. Бітумна маса армується дуже міцним скловолокном, за рахунок чого готова бітумна черепиця зберігає ідеальну форму і не боїться механічних впливів.

bitum-1.jpgbitum-2.jpgbitum-3.jpg

Колір черепиці також може відрізнятися - для додання покрівлі певного відтінку на фінальному процесі виробництва використовується кам'яний гранулят, ним зазвичай покрита верхня частина плиток. Основною перевагою такого покриття визнаний нульовий коефіцієнт вологопоглинання. Структура нижньої поверхні бітумної черепиці складається з шару самоклеючої маси на основі бітумно-полімерного складу та легкоз'ємної захисної плівки.


ЗАСТОСУВАННЯ БІТУМНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Завдяки своєрідному рельєфному і об'ємному виду бітумна черепиця відмінно виглядає на дахах будинків, громадських будівель і котеджів. Також цей матеріал може бути використаний як для облаштування нової покрівлі, так і для реконструкції старої - в цьому випадку бітумні листи накладаються поверх пошкодженого покриття, заздалегідь підготованого певним чином. Замовити бітумну черепицю в нашому інтернет магазині можна і у випадку, якщо необхідно облаштувати дах більш складної конфігурації. М'яка текстура і простота монтажу дозволять відтворити навіть самі незвичайні форми.

GrandSlate_Large_House_WelshGray.jpgShingleShowrm_certainteed GrandManor_02.jpgTegola_Mosaic.jpg

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ БІТУМНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Основними перевагами застосування бітумної черепиці у сучасному будівництві визнані наступні:

  • легкість і абсолютна герметичність конструкцій;
  • відмінні тепло, звукоізоляційні властивості;
  • відсутність таких феноменів, як розшарування, корозія або гниття;
  • відмітна гнучкість при великих перепадах температури;
  • мінімальна кількість відходів;
  • висока міцність і довговічність.

Так як наша компанія націлена на налагодження довготривалого співробітництва зі своїми клієнтами, у своєму інтернет магазині ми пропонуємо тільки перевірену покрівельну продукцію, якість якої гарантується виробником. Крім цього, ми пропонуємо найкращі ціни - вартість бітумної черепиці залежить від комплектації, запропонованої окремим виробником, кількості і якості бітуму, щільності склополотна і мінеральної крихти. Розрахувати кількість і вартість матеріалу у Києві та Львові допоможуть висококваліфіковані фахівці нашого інтернет-магазину будматеріалів. Саме такий підхід дозволяє нашим клієнтам здійснювати правильний вибір покрівельного матеріалу, завдяки якому Ви зможете надійно захистити Ваш будинок від екстремальних погодних умов!