Екструдований пінополістирол

Фільтри товарів:

Бренд

Толщина

Екструдований пінополістирол є сучасним, технологічним і універсальним будівельно-ізоляційним матеріалом у вигляді листового пластика з рівномірною дрібнопористою структурою, що отримується в результаті особливої технології виробництва - змішування гранул полістиролу та спінювального агента і подальшого видавлювання суміші через екструдер.

Завдяки такій виробничій технології екструдований пінопласт поєднує в собі такі якості, як відсутність поглинання вологи, низький рівень теплопровідності, світлопропускна здатність, стійкість до стиснення, морозостійкість і екологічна безпека.

Виходячи з перерахованих вище характеристик, екструдер (екструдований пінополістирол) знайшов широке застосування:
  • у будівництві - в якості будівельного і гідроізоляційного матеріалу для облаштування фундаментів, підвалів, підлог і покрівель;
  • у зведенні огороджувальних конструкцій;
  • як універсального теплоізоляційного елемента - наприклад, у дорожньо-магістральному будівництві ЕПП перешкоджає промерзанню ґрунту і забезпечує покриттю стійкість до деформацій;
  • в якості розсіювачів світла - у теплицях, оранжереях, сантехнічних пристроях (у ванних кімнатах і душових кабінах).

Широке використання плит з екструдованого пінополістиролу визначило величезний попит на цей багатофункціональний ізоляційний матеріал. У нашій компанії представлений широкий асортимент ЕПП від відомих вітчизняних та зарубіжних виробників. Вся продукція сертифікована і супроводжується гарантією якості та екологічної безпеки.

Экструдированный пенополистирол фото

При купівлі ЕПП у нашому інтернет магазині цільовим клієнтам доступний не тільки високоякісний та ультрасучасний теплоізоляційний матеріал, а й найкращі ціни. Привітні та висококваліфіковані менеджери нададуть повну інформаційну підтримку, тим самим допомагаючи зробити найкращий вибір. Сьогодні екструдований пінополістирол - це новий етап не лише в розвитку будівельних технологій, але і у методології облаштування теплосберігальних систем нового покоління.

Серед основних переваг екструзійного пінополістиролу слід зазначити:
  • морозостійкість і відсутність схильності до гниття;
  • простота у монтажі та подальшій експлуатації;
  • економічність - при використанні екструдованого пластику додаткова гідро- і теплоізоляція спорудам не потрібна;
  • довговічність - матеріал може витримувати більше 40 циклів зміни температурно-кліматичного режиму.