Купити керамоблоки у Львові, доступні ціни на керамічні блоки

Фільтри товарів:

Бренд

Толщина

керамический блокКерамічні блоки є виробами, отриманими в результаті спеціального формування і випалу природних або штучних глинистих матеріалів. Керамоблок, купити в Києві який Вам запропоновано в нашому магазині, сьогодні використовується для стінових и Покрівельних матеріалів, зовнішнього/внутрішнього облицювання, а також різного роду перекриттях.
Головною перевагою керамоблоків, куплених в Києві у нас, вважається відсутність необхідності монтажу додаткових теплоізоляційних систем. Завдяки особливій структурі цього матеріалу, керамічний блок відмінно зберігає тепло в холодну пору і утримує прохолоду влітку.

Також відмітною конструктивною характеристикою наших керамоблоків є особлива система з'єднань, а саме - "паз-гребінь". У зведенні стін будівлі таке з'єднання дозволяє майже на 35 % зменшити витрати розчину, пропорційно збільшується швидкість робіт, а це підвищує економічну ефективність матеріалу.

Окрім цього, серед переваг керамічних блоків слід згадати:

високий рівень паропроникності - вологість в приміщенні регулюється природним чином, за рахунок чого мінімізується вірогідність появи вогкості, грибка і плісняви;
довготривале збереження оптимального мікроклімату;
висока якість звукоізоляції;
економне використання допоміжних матеріалів, що забезпечується чітко визначеними геометричним розмірами керамоблоків.
Упродовж довгого часу наша компанія тісно співпрацює з ведучими вітчизняними і зарубіжними виробниками керамоблоків. Купити в Києві ці високоякісні вироби не складе труднощів, адже ми дорожимо не лише нашою репутацією, але і Вашим часом. Тому в нашому магазині Ви легко і швидко зможете замовити усі необхідні категорії будівельних товарів, а наші співробітники потурбуються про оперативне виконання вашої заявки.

КЕРАМІЧНІ БЛОКИ: ЦІНА ПРОТИЛЕЖНА ДО ЯКОСТІ

Низькі ціни високої якості - девіз нашої компанії. Реалізовуючи керамічні блоки, ціна яких значно нижча, наша компанія вважає пріоритетним задоволення споживчого попиту. Тому в нашому магазині клієнтам доступні найсучасніші, економічніші і екологічно безпечніші будівельні матеріали.

Уся наша продукція відповідає світовим стандартам якості. Кінцевому споживачеві у нас нададуть вичерпну інформацію про будь-який продукт, що цікавить його, включаючи технологію виробництва, тип і різновиди сировини, терміни експлуатації, а також можливості використання в комплексі з іншими будівельними матеріалами. Ми піклуємося про ваше благополуччя, тому пропонуємо матеріали виняткової якості!

трех этажный дом из керамоблоковдом из керамоблока фотодом из керамического блокадом из керамоблокадом из керамоблокадом из керамоблокадом из керамоблокадом из керамоблокакерамические блоки для домаКерамоблоки ЛаерПроизводство керамических блоковСтена из керамических блоковВозведение стен из керамоблока