Керамзит - є універсальним і екологічно чистим будівельним наповнювач, що використовується як утеплювач у величезному переліку будівельних процесів. Його отримують з особливої легкоплавкої глини за спеціальною технологією випалення. Виробничий процес базується на дії різкого теплового удару - під його дією глина придбаває комірчасту структуру.

Завдяки такій технології гранули комірчастого керамзиту покриваються герметичною оболонкою і стають стійкими до хімічних і механічних дій. Керамзит, купити в Києві та Львові можна зі складу або замовити доставку на будівельний об'єкт.


Перевагами керамзиту, що реалізовується нашою компанією, є:

  • можливість використання як наповнювача і теплоізоляційного матеріалу;
  • доступні фракції 5-10, 10-20, 20-40;
  • легкість і простота у використанні;
  • можливість повторного застосування;
  • використання в спорудженнях очисного типу, в якості шумо- і термоізоляційної засипки підлог і стельових перекриттів;
  • застосування у виробництві стінних панелей.

У нашому інтернет магазині в Києві та Львові Ви можете купити керамзит найвищої якості від ведучих вітчизняних і зарубіжних виробників. Досвідчені менеджери і кваліфікований персонал нададуть повний спектр інформації стосовно цієї продукції.

ЦІНА КЕРАМЗИТУ В КИЄВІ ТА ЛЬВОВІ - КРАЩА СЕРЕД ЗАПРОПОНОВАНИХ НА РИНКУ!

Керамзит вважається універсальним будівельним матеріалом, що заслужив визнання багатьох професійних майстрів з різних будівельних сфер. І провиною цьому не лише висока якість і універсальність. Наша компанія пропонує вам купити керамзит за найкращою в Києві ціною. На його вартість впливають, як правило, декілька чинників - тип використаного у випаленні матеріалу, його фракція і виробник.

У нашому інтернет-магазині клієнтам доступний керамзит навалом, так і керамзит фасований в мішках. Постачання будматеріалу здійснюються зі складу компанії. Також нашим цільовим клієнтам доступна можливість замовлення доставки керамзиту безпосередньо на будівельний об'єкт замовника. Таким чином, наша компанія піклується про кожного свого клієнта, висуваючи на сучасний будівельний ринок виключно якісні і затребувані матеріали.