Кладочні суміші

Фільтри товарів:

Бренд

Назначение

spinner Завантажити ще

семсь для кладки кирпича фотоВ процесі будівництва кладочні суміші для цегли виконують одну з найважливіших ролей, забезпечуючи конструкціям, що зводяться, оптимальний рівень міцності, зчеплення і стійкості. Суміш для кладки є допоміжним будівельним матеріалом у вигляді багатокомпонентного порошку. Розчин на основі сухих сумішей для кладки заповнює, як правило, простір між елементами кладки - цеглою.

У нашому магазині клієнтам запропонований багатий асортимент сумішей для кладок за найкращими в регіоні цінами. Кладочні суміші, що реалізовуються нами (для цегли) є високоякісним будівельним продуктом, розробленим провідними фахівцями в області будівництва. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, тому наша продукція має підвищений споживчий попит.

Переважними характеристиками сумішей для кладки визнані наступні:

  • однорідність маси розчину;
  • оптимальний коефіцієнт щільності;
  • хороший рівень зчеплення (адгезії) з поверхнею цеглини;
  • пластичність і швидке твердіння.

Роль єднальної речовини в кладочних сумішах для цегли зазвичай виконує цемент, а в якості заповнювача - кварцевий пісок різних фракцій. Також до складу кладочних сумішей можуть входити мінеральні або органічні модифікатори, вони надають розчину додаткової міцності, пластичності і здатності витримувати різкі зміни температури.

кладка кирпича фотокладка кирпича фотокладочные смеси фото

Для приготування розчину необхідно усього лише розбавити суху суміш з певною кількістю води. Важливо, щоб розчин був однорідним і не містив грудок, оскільки інакше збиток буде нанесений якості цегляної кладки.

ЩО КРАЩЕ: ПРИГОТУВАТИ РОЗЧИН КЛАДКИ АБО КУПИТИ ГОТОВИЙ?

На сьогодні існує величезна безліч варіацій сухих сумішей кладок. Це дозволяє споживачеві зробити оптимальний вибір на користь якості не лише використовуваних матеріалів, але і підсумкової конструкції. Готовий розчин кладки, купити який ви може також в нашому магазині, дозволить вам значно заощадити час на його приготування, при цьому якість самої кладки буде найкращою. Оптимально підібрана рецептура сумішей забезпечить кладці високу міцність і найкраще зчеплення.

У нас Ви можете купити кладочний розчин за найвигіднішими в Києві та Львові цінами. Усі види будівельних товарів, що реалізовуються нами, сертифіковані і відповідають найжорсткішим вимогам екологічної безпеки. Якість гарантована виробниками. Кладочні суміші, запропоновані нашою компанією, позитивно зарекомендували себе як в загальнобудівельних, так і в спеціальних видах робіт. Вони прості і безпечні у використанні, не вимагають використання додаткових добавок і компонентів. Ми піклуємося про кожного клієнта, тому пропонуємо тільки якісну продукцію за найкращими цінами!