Мінеральна вата

Фільтри товарів:

Бренд

Назначение

Толщина

Щільність

фото минватаУ кліматичних умовах нашої країни теплоізоляція будівель грає ключову роль у збереженні тепла і підтримки в них оптимального температурного режиму. Найбільш затребуваним на сьогодні теплоізоляційним матеріалом є мінвата. У Києві ціна утеплювача може варіюватись залежно від виробника і його базових характеристик. Наша компанія пропонує Вам, проте, мінеральну теплоізоляційну вату, а також клей для мінеральної вати за найкращими цінами.

Як правило, до складу мінеральної вати входять мінеральні волокна, пов'язані між собою особливими єднальними елементами синтетичного походження. Основними характеризуючими показниками цього матеріалу визнані:

  • висока теплопровідність;
  • екологічна безпека;
  • не згорає і тому є пожежобезпечна;
  • простота монтажу;
  • високий рівень щільності і паропроникності.
Умовно мінвата, ціна в Києві та Львові якої є найбільш прийнятна у нас, може бути розділена на декілька категорій: м'яку, жорстку, напівжорстку і з підвищеною жорсткістю. Фахівці нашої компанії завжди готові прийти вам на допомогу в розрахунку необхідного об'єму мінерального утеплювача, а також його кінцевій вартості.

МІНЕРАЛЬНА ВАТА ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ І ЇЇ РІЗНОВИДИ

Утеплення будівель вимагає, як правило, монтаж теплоізоляційних плит з різних матеріалів з метою забезпечення найкращої тепло- і звукоізоляції. При цьому слід зазначити, що такий матеріал повинен не лише добре справлятися з вказаними вище завданнями, але і бути досить легким, адже зовнішня обробка будівлі також має бути зроблена якісно і відповідно до вимог безпеки. Найкращим варіантом стане мінеральна вата для утеплення фасадів.

фасад минеральной ватыфасад минеральной ватыфасад минвата фото


У нашому магазині користувачам за найбільш доступною в Києві та Львові ціною доступна мінвата розрізняється також по категорії використаної у виробничому процесі сировини : скляну, кам'яну і шлакову. Здійснити оптимальний вибір мінерального утеплювача Вам допоможуть наші висококваліфіковані фахівці. Тепер фасади будь-яких конструкцій будуть утеплені якнайкраще, оскільки ми реалізуємо тільки якісну продукцію від ведучих вітчизняних і зарубіжних виробників.

БАЗАЛЬТОВА ВАТА - ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦІНУЄ ТЕПЛО

минвата под кровлюминвата под пол фотоЗастосування мінвати під покрівлюБазальтовий утеплювач - це ще один різновид теплоізоляційних матеріалів, що набирає в нас в країні все більшу популярність. В процесі виготовлення базальтової вати використовуються розплави гірських базальтовых порід, скловолокно, гидрофібілізуючі та єднальні компоненти. Завдяки такому складу цей матеріал наділений підвищеною міцністю, не горючий, стійкий до екстремальних температур і хімічних забруднень.
Застосування мінвати в теплій підлозіУ нашому магазині Вам запропоновано купити базальтову вату за найкращою ціною і в різних варіаціях товщини, що дозволяють вибрати матеріал за індивідуальними вимогами замовника. На вартість одного куба базальтової вати впливають саме товщина і щільність матеріалу.
Уся теплоізоляційна продукція, що реалізовується нами, сертифікована, при цьому висока якість матеріалу гарантується провідними виробниками. Так Ваш будинок, утеплений базальтовою ватою, назавжди залишиться теплим, захищеним від зайвого шуму і безпечним.