Очіщувачі фасадів

фасад вимагає очищення

Очисники фасаду - це складні хімічні склади, в основу яких входять кислоти, що дозволяють ефективно видаляти висоли, залишки кладок і декоративних розчинів різні забруднення, що проявилися в результаті атмосферних опадів. Такі склади застосовуються для очищення бетонних, оштукатурених, цегляних і кам'яних поверхонь. Перевагою таких засобів є збереження зовнішнього вигляду базової поверхні і її початкової структури. 

Специфіка, форма випуску

Очищувачі фасадів мають такі форми випуску:
  • у вигляді рідини, розфасованої в пластикові ємності місткістю від 1 до 10 л;
  • у вигляді водорозчинних порошків, розфасованих в пакети або відра з встановленим вагою.

Основна дія активних компонентів таких розчинів направлено на видалення висолів на цеглі, бетонній або кам'яній поверхні, залишків розчинів кладок, видалення цементного молока, висолів та забруднень з поверхонь, оброблених гидрофобизаторами.

Як вибрати очищувач для фасаду, способи застосування

Вибирати очищувач для фасаду слід з урахуванням хімічної природи наявних висолів та забруднень. Склад наноситься на «уражену» поверхню звичайною кистю або валиком, при цьому після висихання ні в якому разі не слід промивати водою. При наявності видимих продуктів реакції їх можна видалити за допомогою вологої ганчірки.

Стаття по темі: Висоли на цегляній кладці - явище, яке потребує особливої уваги

У той же час слід зазначити, що обробка фасадів очисними засобами не є завершальним етапом всього очищає процесу. По завершенню очищення цегляних, бетонних, кам'яних або плиткових поверхонь їх рекомендується додатково захистити шляхом нанесення гідрофобізаторів , що захищають фасад від впливу вологи і атмосферних опадів.

Де купити очищувач для фасаду в Києві

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент продукції за найвигіднішими цінами. Тому щоб купити очищувач для фасаду в Києві, вам не потрібно втрачати часу на пошуку - в нашому каталозі ви знайдете будь-який необхідний Вам продукт. Ціна очищувача для фасадів залежить від типу складу, ємності і найменування виробника. Якість і безпека продукції гарантується. Переконайтеся в вигідності наших пропозицій, замовивши товар будь-яким зручним для вас способом. Оброблений таким чином фасад будинку збереже на довгий час свій первозданний вигляд, не вимагаючи додаткових капіталовкладень на ремонт і захист від зовнішніх факторів.