Купити вогнетривку цеглу у Львові, доступні ціни на жаростійку цеглу

Фільтри товарів:

Форма

Тип

Вогнетривка цегла або цегла для печі. Як купити. Ціна. Характеристики та особливості.

шамотный кирпич фотоЯкщо ви прийняли рішення побудувати камін, баню або піч Вам не обійтися без вогнетривкої цегли яку можна купити в Києві за найвигіднішими цінами, наша компанія, що займає передові позиції на українському будівельному ринку, пропонує своїм клієнтам зі складу на Лівому і Правому березі, також є наш роздрібний склад у місті Львові. Якість пропонованої нами продукції гарантована вітчизняними виробниками, і сертифікована відповідно до усіх пред'явлених вимог і норм безпеки.

Вогнетривка цегла є окремою варіацією звичайної керамічної цегли, яка, проте, має свої відмітні характеристики. Для експлуатації в умовах підвищених температурних режимів використовується цегла, зроблена з вогнетривкої глини, коксових або графітових крихт, а також з використанням зерен кварцу.

ЯКІ Ж ПЕРЕВАГИ ВОГНЕТРИВКОЇ ШАМОТНОЇ ЦЕГЛИ ?

У нашій компанії запропоновані наступні види вогнетривкої цегли :

  • Пічна вогнетривка шамотна цегла, що називається також і глиноземною цеглою, - може переносити багатократні температурні перепади. Вона майже на 70% складається з вогнетривкої глини (шамотки). Цей матеріал заслужив свою популярність завдяки своїй універсальності, простоті в експлуатації і високому рівню стійкості до високих температур і різних хімічних речовин.
  • Пічна цеглина кварцева вогнетривка. Він складається з кварцу, скріпленого вогнетривкою глиною. Як правило, така цеглина застосовується для облаштування пічних і камінних зведень.
  • Пічна цеглина вуглецева вогнетривка - виготовляється із спресованого коксу або графіту. Область використання : будівництво промислових доменних печей.

Найбільш популярною і доступною вважається все ж шамотна вогнетривка цегла, оскільки може бути використана в побутових умовах, для зведення камінів, печей, димарів.

Співпрацюючи з провідними лідерами виробництва вогнетривкої цегли, наша компанія пропонує своїм клієнтам виключно якісний продукт. Основними характеристиками подібної продукції слід зазначити:

  • низький рівень теплопровідності;
  • відмінну термостійкість;
  • здатність витримати багатократно циклів нагрівання/охолодження;
  • жаростійкість.

Завдяки унікальним властивостям і передовим технологічним рішенням, вогнетривка цегла здатна накопичувати тепло, потім поступово його віддавати, зігріваючи приміщення.

угловая печь каминпечь из шамотного кирпичамуфельная печь из шамотного кирпича

ВОГНЕТРИВКА ЦЕГЛА, ДОСТУПНА ЦІНА

Бажаючи придбати вогнетривку цеглу, ціна якої б відповідала якості і в той же час була доступною для рядового покупця, краще всього звернутися до професіоналів. Співробітники нашої компанії завжди готові прийти Вам на допомогу. Індивідуальний підхід і висока кваліфікація в оптимальному співвідношенні з високою якістю пропонованої продукції - вогнетривкої цегли - це саме те, що треба нашому цільовому покупцеві. Придбаючи жаростійку цеглу у нас, Ви отримуєте не лише гарантію якості, але і гарантію довговічності цього будівельного матеріалу.

Найвідповідальніші місця кладки конструкцій термічного і огрівального призначення потребують використання виключно якісних матеріалів а також сумішей для кладки каміну. Тому наші фахівці допоможуть Вам розрахувати, вибрати і перевірити на наявність/відсутність браку усі пропоновані вогнетривкі вироби. Хороша жаростійка цегла при її простукуванні повинна видавати звук на кшталт металевого, при сильному ударі не повинна розсипатися, а розколюватися. Варто відмітити, що недостатньо обпалена цегла активно вбирає, а також утримує вологу. Тому в нашій компанії ставиться акцент на якість, адже від тепла і затишку у Вашому будинку залежить найголовніше: Ваше самопочуття, а значить - здоров'я!