Фасадна сітка

Фасадна сітка для армування пінопласту є склотканевим полотном, яке може відрізнятися за щільністю і структурою. Даний матеріал знайшов широке застосування в облаштуванні армованих систем для подальшого нанесення на фасади будівель і конструкцій фінішних і декоративних шарів. Головною метою використання армуючої сітки є підвищення міцності всієї фасадної системи і додання поверхні загальної цілісності.

Основними конструкційними характеристиками фасадної армуючої сітки є:
  • висока міцність;
  • негорючість;
  • несхильність до корозійних процесів;
  • екологічна безпека.

Завдяки цим властивостям сітка штукатурна фасадна дозволяє повністю виключити ймовірність виникнення тріщин на поверхні фасадів, основними причинами яких можуть стати несприятливі погодні умови або інші фізико-механічні фактори. Таким чином, склотканева фасадна сітка, що використовується для зовнішніх штукатурних робіт, виконує роль несучого «скелета» фасаду. Це забезпечує фасадним системам більш тривалий термін експлуатації і загальну цілісність.

  • Додатковими перевагами фасадної штукатурної сітки визнані:
  • стійкість до впливу агресивних речовин, навіть при підвищеному рівні вологості;
  • оптимальна гнучкість, що дозволяє використовувати сітку для армування фасадів зі складною геометричною формою;
     
високий рівень опірності до розтягувань або розривів.
У нашому інтернет магазині представлені фасадні армуючі сітки, що розрізняються по марці щільності і метражу, від провідних вітчизняних та зарубіжних виробників. Низькі ціни і висока якість - це ключовий фактор, що визначає діяльність нашої компанії, тому наші пропозиції найвигідніші. Крім того, всі реалізовані нами види армованих фасадних сіток і заявлені виробником характеристики підтверджені відповідними сертифікатами якості та екологічної безпеки. Таким чином, з нашою продукцією ваші фасадні системи будуть дійсно довговічними!