Силікатна цегла

Фільтри товарів:

Формат

Пустотность

Марка прочности

Тип

У інтернет-магазині будматеріалів "Моя Хата" можна придбати силікатну цеглу різних розмірів від провідних українських виробників.

Розміри cилікатна цегла. Стандартний розмір силікатної цегли в Україні М-200 - 250х120х65 мм. Для полегшення роботи муляра існують ще розміри півторачка (250х120х88 мм) та подвійна cилікатна цегла, ціна буде змінюватися залежно від величини цегли і матеріалів, витрачених на її виробництво.

Силікатна цегла марки М-200 - це автоклавний матеріал, який є різновидом силікатного бетону з використанням дрібного заповнювача. Під час усіх виробничих процесів, cилікатна цегла набуває форми і розміру звичайної цегли. За складом, цей будівельний матеріал складається з приблизно 90% вапна, 10 % піску і трохи добавок, що і визначає світлий колір майбутньої силікатної цегли. У процесі виготовлення інгредієнти піддаються запарюванню в автоклаві, при температурі 175-200°С. Термообробка проводиться водяною парою під тиском 0.9-16МН/м² упродовж 8-16 годин.

В результаті виходить цегла, яка досить таки широко використовується у приватному будівництві, оскільки має чітку геометрію, високу міцність, прекрасні звукоізоляційні і теплоутримуючі властивості. Також не варто забувати, що це повністю екологічно чистий вид будматеріалів. Тому цей матеріал настільки популярний при будівництві приватних будинків.

дом из силикатного кирпичасиликатный домфото дома из силикатного кирпича

Силікатна цегла має різновиди - вона може бути повнотіла, порожниста, тонована (колірний спектр дуже широкий і може включати навіть чорний та жовтий), зі сколотою фактурою, з заокругленими кутами. Правда, остання є досить рідкісною у продажу, тому може коштувати дорожче.

Силікатна цегла є екологічно чистим видом будівельних матеріалів з хорошою звукоізоляцією та міцністю, а за рахунок меншої кількості цегли, необхідної для будівництва, з'являється ще й можливість економії. Детальне відео про силікатну цеглу допоможе зрозуміти, що собою представляє такий матеріал, як cилікатна цегла.Силікатна цегла масово застосовується лише в деяких країнах, таких як Швеція, Індія і країни пострадянського простору. У Швеції силікатну цеглу називають "Mexitegel", що в перекладі зі шведської мови звучить як "Мексиканська" цегла. Під час спорудження масового житла в цій скандинавській країні були споруджені цілі квартали з силікатної цегли.

Можливо, порівняно невелика популярність силікатної цегли в інших країнах спричинена тим, що цей вид цегли є значно молодшим за свого керамічного "конкурента" і він просто не встиг зарекомендувати себе як дешевший і надійніший будівельний матеріал. Але цілком можливо, що проблема полягає і в тому, що цей вид цегли є неприйнятним для зведення дуже високих будівель і спорудження цоколів. А сьогодні реальність така, що значна частина промислового будівництва націлена на спорудження саме багатоповерхових будівель і хмарочосів.